Отправить заявку
Отправить заявку
Корзина товаров
  • Всего:
  • 0 шт.
  • 0 грн.
Корзина товаров
  • Всего:
В избранное

Генотропин 36МЕ(12МГ) шприц-ручка №1(Genotropin)

  • 4500 грн.
(4.3/31)
Артикул: CN267
Есть варианты
Варианты товара:
Понравился товар? Расскажите о нем своим друзьям:

Описание: Генотропин 36МЕ(12МГ)

Склад: діюча речовина: somatropin;
передня камера: соматропін 6,1 мг;
1 мл відновленого розчину містить соматропіну 16 МО (5,3 мг);
допоміжні речовини: гліцин, маніт (E 421), натрію дигідрофосфат безводний, натрію гідрофосфат (додекагідрат);
задня камера (розчинник): м-крезол, маніт (E 421), вода для ін’єкцій.
Лікарська форма.
Порошок ліофілізований та розчинник для розчину для ін’єкцій.
Основні фізико-хімічні властивості: ліофілізована гомогенна речовина білого кольору. Розчинник повинен бути практично вільним від механічних включень.

Фармакологическое действие

Соматропін – сильний метаболічний гормон, який відіграє важливу роль у метаболізмі ліпідів, вуглеводів і білків. У дітей з недостатністю ендогенного гормону росту соматропін прискорює лінійний ріст скелета та швидкість росту.
Як у дорослих, так і в дітей соматропін підтримує нормальну будову тіла завдяки підвищенню засвоєння нітрогену, прискоренню росту скелетних м’язів і мобілізації жиру в організмі. До соматропіну особливо чутлива вісцеральна жирова тканина.
Крім стимуляції ліполізу, соматропін зменшує надходження тригліцеридів у жирові депо. Сироваткові концентрації ІФР-1 і ІФРЗБ-3 (зв’язуючого білка інсуліноподібного фактору росту, тип 3) підвищуються під впливом соматропіну.

Применение и дозировка

Фізична працездатність. Тривале лікування соматропіном підвищує силу м’язів і фізичну витривалість. Соматропін також збільшує серцевий викид, проте механізм цього ефекту ще не з’ясовано. Певну роль у цьому може відігравати зменшення периферичного судинного опору. У ході клінічних досліджень з участю дітей низького росту, які народилися меншими за норму для свого гестаційного віку, застосовували дози від 0,033 до 0,067 мг/кг маси тіла на добу до досягнення остаточного зросту.
У 56 пацієнтів, яких постійно лікували і які досягли (майже досягли) остаточного зросту, величина стандартного відхилення для середньої зміни зросту від початку лікування становила +1,90 для дози 0,033 мг/кг на добу і +2,19 для дози 0,067 мг/кг на добу.
Літературні дані щодо низьких дітей, які народилися меншими за норму для свого гестаційного віку, які не отримували лікування і не змогли спонтанно досягти нормального зросту, припускають пізній ріст у межах величини стандартного відхилення, що становить 0,5. Дані щодо безпеки довготривалого застосування препарату досі обмежені.
  Эфекты Гормона Роста:
- увеличение сухой мышечной массы
- мощный анаболический эффект и антикатаболический
- сжигание жира
- гиперплазия (увеличения количества мышечных клеток, кстати эффект носит закрепляющийся характер, даже при отмене приема препарата вы сохраните большую часть набранных мышц)
- повышение выносливости, силы
- препятствие возрастным изменениям (разглаживает морщины, делает кожу более упругой, гладкой, восстанавливает насыщенный цвет волос)
- обладает заживляющим действием, укрепляет суставы связки, кости, и другую соединительную ткань
- улучшение настроения и средство от депрессии
- увеличение роста в высоту (до 22 лет)
- как средство для улучшения памяти, иммунитета
- улучшение зрения, кровяного давления и укрепление сердца
Купить стероиды в Украине наложенным платежом.

Побочные эффекты и противопоказания

Для пацієнтів з дефіцитом гормону росту характерний дефіцит позаклітинної рідини. Після початку лікування соматропіном відбувається швидка компенсація цього дефіциту рідини.
У дорослих пацієнтів часто виникають наступні побічні реакції, пов’язані із затримкою рідини: периферичний набряк, скутість кінцівок, артралгія, міалгія і парестезія. Загалом ці побічні реакції слабко чи помірно виражені, виникають протягом перших місяців лікування та зникають спонтанно або після зниження дози.
Частота цих побічних ефектів залежить від дози препарату, віку пацієнта та, можливо, обернено пропорційна віку, в якому виникла недостатність гормону росту. У дітей такі побічні ефекти виникають нечасто.

Интернет-магазин ambal.com.ua

  • ПроизводительPFIZER (Бельгия)

Отзывы покупателей

Еще никто не оставил отзыв. Вы можете быть первым!
Наверх
Избранное (1)